Основні послуги

1. Безпосереднє пряме підключення (Стандартний порт):


Порт включення

Швидкість на інтерфейсі,
Гбіт/с

Щомісячна вартість
отримання послуг ДП «UA-IX», грн (без ПДВ)

  Для Дійсних
членів ІнАУ

1.

 мідний

1

1 550,00

1150,00

2.

 оптичний

1
10

1 550,00

1150,00

3.

 оптичний

40

6 000,00

4 550,00

4.

оптичний

100

12 500,00

12 000,00

 

 

2. Підключення MultiBGP (Гібридний порт):


 1. В разі, якщо Учаснику UA-IX належить декілька автономних систем (AS), він має можливість налаштувати BGP-взаємодію з route-серверами UA-IX для кожної з цих AS. Вартість щомісячного обслуговування Учасника враховує забезпечення BGP-взаємодії для першої AS Учасника. Організація BGP-взаємодії для кожної наступної AS Учасника здійснюється на основі звернення Учасника з подальшим оформленням відповідної Додаткової угоди.
  Вартість забезпечення BGP-взаємодії з кожною наступною AS Учасника дорівнює вартості оренди однієї додаткової IP-адреси (тобто визначається з розрахунку «по одній додатковій IP-адресі на кожну наступну AS»).
   

 2. В разі, якщо Учасник UA-IX бажає надати свій порт UA-IX партнеру для спільного з ним доступу до UA-IX, він надає цьому партнеру письмову згоду на організацію цієї BGP-взаємодії. 
  При підключенні такого нового Учасника до UA-IX з використанням своєї AS та порту іншого Учасника UA-IX він повинен подати заявку на підключення до UA-IX, долучивши до неї письмову згоду власника порту на організацію цієї BGP-взаємодії.
  Процедура організації даної послуги включає проходження таким Учасником технічної перевірки, процедури Голосування (аналогічні процедурам при підключенні нового Учасника) та укладення Договору про надання послуг доступу до UA-IX.
   

 3. Вартість такої послуги складає:

Порт включення

Швидкість на інтерфейсі,
Гбіт/с

Щомісячна вартість
отримання послуг ДП «UA-IX», грн

(без ПДВ)

 

Для Дійсних
членів ІнАУ

1.

 Надає власник порту

Надає власник порту

1 200,00

900,00

 

 

3. Віддалене підключення (Партнерський порт):


 1. В разі, якщо Учасник UA-IX бажає використати окремий порт UA-IX для надання доступу до UA-IX своїм партнерам, він укладає додаткову угоду з ДП «УкрМОТ» щодо підключення послуги «Партнерський порт». Додаткова угода передбачає оплату підключення до цього порту згідно встановлених тарифів UA-IX за порт «Партнерський» і відповідальність за забезпечення виконання Правил UA-IX на цьому порті. 

 2. Для віддаленого підключення нового Учасника UA-IX з використанням своєї AS до порту «Партнерський» він подає заявку на підключення до UA-IX, долучивши до неї письмову згоду власника порту «Партнерський». Процедура організації даної послуги включає проходження таким Учасником технічної перевірки і процедури Голосування (аналогічні процедурам при підключенні нового Учасника).

 3. Вартість такої послуги складає:

Порт включення

Швидкість на інтерфейсі,
Гбіт/с

Щомісячна вартість
отримання послуг ДП «UA-IX», грн (без ПДВ)

1.

 оптичний

10

1 550,00

2.

 оптичний

40

6 000,00

3.

оптичний

100

12 500,00

 

 

Загальні умови підключення.Всі тарифи наведені в гривнях, без врахування податку на додану вартість, який нараховується відповідно до вимог чинного законодавства України.

Для Учасників без додаткової оплати проводиться підключення, зміна швидкості та переключення порту однакової швидкості на комутаторах ДП «UA-IX» на різних технічних майданчиках.

Учасник  самостійно надає оптичний модуль, а також має можливість взяти в оренду або придбати в UA-IX (вартість уточнюйте).

Учасник самостійно організовує фізичне з’єднання до технічного майданчика при організаційній підтримці UA-IX.